Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dlaczego E-buduj.pl

E-buduj.pl to platforma stworzona przez firmę Centro-Bud Elbląg dla klientów szukających, tanich a zarazem dobrych rozwiązań. Materiały oferowane przez naszą firmę to produkty pełnowartościowe, nie posiadające żadnych wad widocznych oraz ukrytych. 

Zalety E-Buduj.pl

  • możliwość negocjacji cen - nasze motto to "zbuduj dom od A do Z, nawet jeśli miałbyś zarobić na tym dwa grosze". Jeżeli klient otrzymał od innego sklepu niższą cenę na dany materiał - po okazaniu dowodu zakupu/oferty - obniżamy cenę do najniższej jaką możemy zaoferować
  • możliwość negocjacji kosztów wysyłki- uważasz, że należy Ci się darmowy transport, ponieważ zamówiłeś dużo towaru? A może spełniasz minimum logistyczne producenta? Odezwij się do nas, a na pewno będziemy negocjować.
  • wszystko w jednym miejscu - u nas klient zaopatrzy się we wszystko co potrzebne, aby wybudować i wykończyć dom. Jeżeli nie mamy jakiegoś materiału na stronie internetowej - to nic - sporządzimy dla Ciebie specjalną wycenę !

Aktualności

Witaj świecie!

19.12.2018

Witaj świecie!

Firma Centro-Bud Elbląg ma przyjemność przedstawić Państwu naszą internetową platformę sprzedażową - E-Buduj.pl

Dnia 19.12.2018r. oficjalnie otworzyliśmy możliwość zamówienia towaru przez internet z możliwością wyboru sposobu dostawy.

Jest nam bardzo miło gościć Państwa na naszej stronie i mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą przyniesie Państwu same korzyści.

A tymczasem...

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku !

życzą Pracownicy E-Buduj.pl

Witryna stworzona na platformie